Pondelok, 20. november, 2017 | Meniny má Félix
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Stavebný odpad z prerábky bytu na parkovisku pri ZŠ v Radvani

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 8 dní a 21 hodín
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: mesto
Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Nám. Ľ. Štúra 11-14
Dátum nahlásenia: 26.9.2016
Dátum poslednej aktivity: 5.10.2016

Chcem upozorniť na vynášanie stavebného odpadu ku smetným nádobám z prerábky bytu na adrese NĽŠ 15 .
Majiteľ bytu sa ešte len chystá sťahovať  do Radvane a už nám takto znepríjemňuje život. Nie dosť, že na parkovisku stoja autá z celého Banskobystrického regiónu  a vyhadzujú smeti, nazbierané v rodinných domoch do kuka nádob,  patriacich paneláku č. 11-14..

Ako sa tento podnet riešil:

05.10.2016
Čitateľ
Autor: Mesto Banská Bystrica
Dátum reakcie: 05.10.2016 (8 dní a 21 hodín od nahlásenia)

Dnes (t.j.5. 10.)   bola prostredníctvom aktivačných pracovníkov a zmluvnej zvozovej spoločnosti odstránená čierna  skládka pri parkovisku na Nám. Ľ. Štúra 11.

Mesto bude situáciu s vynášaním odpadu sledovať naďalej, aby sa neopakovala. 

Zdenka Sekerešová, hovorkyňa primátora

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasabystrica.sk
Stavebný odpad z prerábky bytu na parkovisku pri ZŠ v Radvani

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Jevgenij Pljuščenko - Pán ľadu 2017

Krasokorčuliarsky sviatok na najvyššej úrovni!

Iné